niedziela, 24 września 2017

Stosik, czyli co by tu następnego


Jak człowiek choruje, ma wreszcie chwilę, by poprzeglądać stosy (może kiedyś je sfotografuję) tego co czeka na pilne przeczytanie, zrobić przetasowania. I wybrać to co najbardziej kusi. Z poprzedniego prezentowanego stosu co prawda jeszcze nie wszystko zaliczone, ale będę pewnie je przemycał tutaj, bo odłożone są w inne miejsce. Dużo tego. Ale na razie wybrałem 6 tytułów. Co czytać najpierw? Jakieś rekomendacje?
Wywiad z Tulli już nawet zacząłem, więc tu ciekawość nie pozwoli odłożyć. Potem pewnie kolejny tom Sagi rodziny Neshov, którą się zachwycam od kilku miesięcy. Ale co dalej? Cegła od ZNAKu, czyli Niksy i lata 60? Greckie klimaty? A może popróbować serię z reportażami MUNDUS od Wydawnictwa Jagiellońskiego? Wstyd się przyznać, ale tak głośnego ostatnio "Małego życia" jeszcze nie czytałem, więc może debiut tej autorki?
Ktoś coś doradzi?

Wrócę wieczorem, pewnie z recenzją przedpremierową.

A przy okazji przypominam o rozdawajce - 10 książek do wyboru!


7 komentarzy:

 1. Ja jestem dopiero po pierwszym tomie sagi rodu Neshov I też się zachwycam. A tyle jeszcze przede mną :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kolejne tomy już nie mają tej tajemnicy z pierwszego, ale i tak ciarki chodzą. Uwielbiam te powieści

   Usuń
 2. Ty też chory? No proszę, widać przeziebienie zbiera żniwo wśród tych, którzy chcą sobie w spokoju poczytać ;). Nie wiem, co Ci doradzić, bo niestety nic z Twojego stosu nie znam. Może greckie klimaty? To nie może być złe. Ja siedzę przy "Pape Satan aleppe' Eco :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dobre te eseje? Greckie klimaty rzeczywiście kuszą, zwłaszcza, że mam jeszcze kilka fajnych rzeczy od Książkowych klimatów

   Usuń
  2. Dobre, jak to Eco - inteligentne, przekorne, zabawne. Choć już widzę pewne minusy wydania, które ujmuje poruszane przez autora kwestie w blokach tematycznych. Kiedy Eco się powtarza, to dość mocno widoczne i trochę drażniące. Choć nie bardzo, bo autor zawsze jakąś nową myśl przemyca.

   Usuń
 3. Rodzina Neshov i greckie klimaty! Zdrowia zycze!

  OdpowiedzUsuń