wtorek, 28 lutego 2012

Stosik nr 9 i kolejna rozdawajka czyli świętujemy

Jak już wspomniałem wczoraj blog zanotował już ponad 50 tysięcy odwiedzin, więc postanowiłem zrobić dla Was (a szczególnie dla tych, którzy zaglądają do mnie regularnie) kolejną zabawę i rozdawajkę z przyjemnymi niespodziankami. A będzie to wyglądało następująco: przez pięć najbliższych dni codziennie gdzieś w notce będzie wplecione małe zadanie, dzięki któremu możecie zwiększyć swoją szansę na wygraną. 5 dni, 5 prezentów, ale wygrany będzie tylko jeden. Poniżej macie pierwsze "zadanie", kolejne będą wygląda podobnie. Jeżeli pojawicie się z komentarzem w jednym dniu i jednym miejscu - macie jedną szansę, ale jeżeli pojawicie się w ciągu najbliższego tygodnia we wszystkich wskazanych przeze mnie miejscach ze swoimi komentarzami macie wtedy aż 5 szans na wylosowanie pakietu. Wszystko jasne? 
No to pierwsze zadanie - proszę odnaleźć na moim blogu pewną notatkę i zostawić tam swój komentarz (wystarczy chcę, choć jak napiszecie oprócz tego coś w temacie będzie mi miło). Słowa klucze: MdM, podróże. Wchodząc na tę notatkę jednocześnie odkryjecie pierwszy prezent.

Ale radości więcej. Nie tylko to, że udaje mi się dotrzymać tempa jednej notki dziennie i jeszcze ktoś zagląda by to czytać. Radością są kolejne zdobycze, którymi chcę z Wami się podzielić. Poniżej znajdziecie stosik :)
Stosik niepełny, bo wczoraj udało się jeszcze zdobyć najnowszą książkę Szczygła :) A reszta zdobyczy prezentuje się następująco:

1. Tomasz Budzyński - Soul Side Story - niesamowita pozycja nie tylko dla fanów Armii, mnóstwo wspomnień, zdjęć, a dodatkowo zakręcony film "Podróż na wschód"
2. Sofi Oksanen - Oczyszczenie polecana na blogu http://fotelprzykominku.blox.pl/html - notki może niezbyt częste, ale ile w tym trafności no i jakie skarby można odkryć. Wydawnictwo Świat książki w ciągu kilku minut od prośby o tę pozycję dało znać, że nie ma sprawy! Jakie to miłe być tak potraktowanym, że komuś chce się pogrzebać w archiwach, a nie tylko promować nowości.
3 i 4. reportaże, które kocham więc upolowałem na promocjach:
Wojciech Tochman - Dziś narysujemy śmierć
Stig Dagerman - Niemiecka jesień
5 i 6. Z wydawnictwa Afera kolejne dwie pozycje czeskie:
Jan Balaban - Wakacje. Możliwe, że odchodzimy
Petr Sabach - Podróże konika morskiego
7. polecane przez Anię i kupione za 5 złotych: Krzysztof Kąkolewski - Co u pana słychać
8-9. wreszcie piękne prezenty przywiezione z podróży służbowej, jak miło gdy władze miasta mają takie pomysły na promocję - Gdańsk według Guntera Grassa i  Muzyczne dziedzictwo Miasta Gdańska
Ładne prawda?

Żeby milej się pracowało to jeszcze coś muzycznego :)

12 komentarzy:

 1. Polecam Sabacha.Jestem już po przeczytaniu i bardzo gorąco polecam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na razie w czytanie 4 inne rzeczy, ale na pewno długo nie będzie czekał :) Jako tata czuję, że znajdę tam sporo dla siebie. Przejrzeć się jak w lustrze i pośmiać z samego siebie

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. chyba troszkę poczekają, najpierw nowy Szczygieł i któraś z czeskich, potem dopiero reportaż

   Usuń
 3. Z Kolegi, widzę, niezły animator.;) Tak trzymać.;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. fajnie czasem pobawić się w K.O. albo trochę podzielić się tym co sam dostałem od wydawnictw :) Czyż obdarzanie radością innych nie daje frajdy?

   Usuń
 4. Jasne. Chodziło mi o to, że nie idziesz na łatwiznę, tylko zmuszasz chętnych do wysiłku.;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie, ale sam wiesz, że najczęściej wystarczy się zgłosić i czekać na losowanie.;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to i tak lepiej niż: kliknij lubię to na FB, wybierz swój ulubiony post i napisz dlaczego go lubisz, zostań obserwatorem, wstaw u siebie baner itd itd.

   Usuń
 6. Bardzo ciekawa zabawa i stosik, tego u ciebie jeszcze nie było

  OdpowiedzUsuń
 7. Otóż to! Nie ma obserwowania, nie ma banerków, nie ma profili na FB, są zagadki. Tak trzymaj.

  OdpowiedzUsuń